Wejherowska Karta
Jedna Karta, Wiele możliwości!
Otwórz
Pobierz aplikację
apple app store google play store
2026-06-22

Mieszkańcy Os. Fenikowskiego przywitali lato

Mieszkańcy Osiedla Fenikowskiego rozpoczęli sezon letni podczas tradycyjnego ogniska sobótkowego zorganizowanego na Polanie Jakubowej przez Grupę Inicjatywną oraz radnego Mariusza Łupinę.
 
Wydarzenie zgromadziło mieszkańców, którzy sobotni wieczór spędzili w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Nie zabrakło dobrej muzyki, wspólnej zabawy oraz ogniska, które symbolicznie rozpalił zastępca prezydenta Wejherowa - Arkadiusz Kraszkiewicz.
 
Spotkanie było doskonałą okazją do budowania sąsiedzkich relacji, wspólnej zabawy i odpoczynku.